Projekt Manager Werbeo praca stacjonarna Przemyś

[ ] Poszukuję

Projekt Manager Werbeo
praca stacjonarna w Przemyślu

Podstawowe obowiązki:
  • zarządzanie projektem portalu pracy dla osób z niepełnosprawnością Werbeo.pl,
  • kierowanie 4 os. grupą pracowników niepełnosprawnych,
  • budowanie zespołu osób z niepełnosprawnością ze schorzeniami szczególnymi do pracy w zespole Werbeo.pl,
  • wdrażanie nowych pracowników do projektu,
  • analiza dotychczasowych procedur projektu oraz ich aktualizacje,
  • pozyskiwanie osób niepełnosprawnych do rejestracji w Werbeo.pl. (współpraca z uczelniami, stowarzyszenia, fundacjami i innymi środowiskami, skupiającymi ON) - mile widziana kreatywność,
  • pozyskiwanie firm, które chcą zamieszczać ogłoszenia na portalu Werbeo.pl - w początkowej fazie pakiet Werbeo Start - mile widziana kreatywność,
  • prowadzenie działu redakcyjnego Werbeo,
  • rozliczenia ww. grupy pracowników z efektów ich pracy,
  • przygotowywanie ofert handlowych, papeterii,
  • podnoszenie jakości świadczonych usług (szkolenie pracowników w projekcie) + rozmowy dyscyplinujące,
  • raportowanie o postępach w projekcie,
  • rozwój projektu - możliwość pozyskiwania funduszy, współpraca z innymi podmiotami, zwiększająca rozpoznawalność marki oraz jej wiarygodność (Werbeo)
  • budowanie relacji z klientami,
  • odpowiedzialność za ponoszone koszty Werbeo.pl oraz odpowiedzialność za sprzedaż w projekcie.
Wymagania:
  • doświadczenie w obsłudze klienta,
  • zdolności interpersonalne, negocjacyjne i prezentacyjne,
  • samodzielność w działaniu, dobre planowanie  i organizacja pracy,

Oferujemy:
  • start’upową atmosferę – płaska struktura zatrudnienia, niekorporacyjne środowisko,
  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat oraz konkurencyjne wynagrodzenie,
  • szkolenia wewnętrzne oraz podwyższanie kwalifikacji zawodowych,
  • świetne warunki pracy– dogodna lokalizacja i komfortowe miejsce pracy,
  • interesującą i pełną wyzwań pracę w prężnym i zgranym zespole, otwartym na dzielenie się wiedzą i doświadczeniem,

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy:
praca(malpa)obpon.pl

praca1@obpon.pl
Przemyśl (Podkarpackie)
Wyślij wiadomość

pokaż trasę z:
do , Przemyśl

Inne ogłoszenia