My-v.pl portal dla kobiet chcących poczuć siłę

[Sprzedam] Pozostałe

Każda kobieta jest wyjątkowa, pełna temperamentu, pasji, piękna i stworzona do wielkich rzeczy. Utworzyliśmy MyV, aby ukazać kobietom, że nie tylko mają prawo do szczęścia, czerpania przyjemności z życia, ale też do cieszenia się swoją kobiecością. Zdrowie fizyczne, psychiczne, dbanie o dobre samopoczucie, wygląd wizualny, podążanie za trendami, samorealizacja, pasje czy rozwijanie swoich biznesów, wszystkie te tematy nie tylko interesują panie, ale też pozwalają im dogłębnie zrozumieć i poznać siebie.

Nasza działalność dla kobiet to coś zupełnie niespotykanego, gdyż otwieramy się tak naprawdę na potrzeby pań z wielu różnych perspektyw. Oprócz tego pokazujemy, że bycie kobietą może być po prostu przyjemne.

Spektrum naszych celów jest niezwykle szerokie, gdyż tworzymy markę luksusową dla kobiet, które znają swoją wartość i nie boją się sięgać po najwyższe cele. Odpowiadamy na potrzeby kobiet, ich pragnienia, kładziemy duży nacisk na poszerzanie świadomości, ale też na edukowanie i pokazywanie, że masz prawo do sterowania własnym życiem.

Dajemy możliwość korzystania z produktów stworzonych dla silnych i niezależnych kobiet oraz do skorzystania z oferty pełnej usług, które trafiają prosto w potrzeby współczesnych pań. W końcu naszym największym atutem jest to, że jak żadna inna marka, doskonale rozumiemy, wokół jakich zasad funkcjonuje nie tylko kobiecy umysł, ale też serce. Rozumiemy, że dopiero stworzenie tak szerokiej oferty, jak nasza pozwala nam realizować wizję, polegającą na stworzenie kompleksowego conceptu, którego centrum ma być kobieta spełniona, szczęśliwa, znająca własne potrzeby i czerpiąca z życia całymi garściami.

https://my-v.pl/


Informacje dodatkowe

Brak

Adres ogłoszenia

https://okrosno.pl/my-vpl-portal-dla-kobiet-chcacych-poczuc-sile,o6032

Kontakt

Mail: myv.portal@gmail.com
Telefon:

Lokalizacja

, Warszawa
Mazowieckie (Polska)

Ogłoszenie dodano: 2021-01-12 12:10:45
Ogłoszenie wygasa: 2021-04-12 12:10:45