PRACA STUDENT/UCZEŃ - NA OKRES WAKACJI - NIEMCY

[ ] Zatrudnię

Chcesz sobie dorobić podczas wakacji? Nic prostszego! Zgłoś się do nas już dziś i zarezerwuj miejsce!

PRACOWNIK PRODUKCJI (K/M) - STUDENT/UCZEŃ NA OKRES WAKACJI - NIEMCY
Miejsce pracy: Haren (Ems) / Wietze

Zakres obowiązków:
  • Różne stanowiska: Pakowacz ciastek, produktów drobiarskich lub komisjoner markowych ubrań
  • Kontrola jakości
  • Wykonywanie prac fizycznych przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Wymagania:
  • Wytrzymałość fizyczna
  • Pełnoletność - wymóg konieczny
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego mile widziana, ale niewymagana
  • Mile widziany własny samochód

Oferujemy:
  • Wynagrodzenie w wysokości 11-13 € brutto/h oraz dodatki i premie
  • Umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • Studenci oraz uczniowie są zwolnieni ze składek na ubezpieczenie społeczne - wyższe wynagrodzenie netto!
  • Komfortowe warunki mieszkaniowe
  • Wsparcie polskiego koordynatora

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem: Praca na okres wakacji - Niemcy na adres e-mail:

ek@cp-personal.com

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Grottgera 26 | PL 35-005 Rzeszów

Tel: 0048 17 878 70 26
Tel. kom.: 0 048 504 969 105

AKTUALNE OFERTY PRACY:

LUB:

Wyślij do nas swoje CV, a my dopasujemy ofertę pracy do Twoich kwalifikacji!

Rzeszów (Podkarpackie)

pokaż trasę z:
do Artura Grottgera 26 , Rzeszów

Inne ogłoszenia tego użytkownika