Reklama

Informacje z Mrzeżyna, Portu Morskiego Mrzeżyno

[ Sprzedam ] Turystyka


Zapraszamy do odwiedzania serwisu informacyjnego https://www.portmrzezyno.pl/

Mrzeżyno to piękne miejsce z wieloma atrakcjami i bardzo dobrą lokalizacją. Samo miasteczko Mrzeżyno leży obok Portu Morskiego Mrzeżyno a wszystko znajduje się przy ujściu rzeki Rega. 

Portmrzezyno.pl zajmujemy się pisaniem o wielu ciekawostkach, informowaniem o zdarzeniach oraz udostępniamy możliwość zostawienia drobnego ogłoszenia. 

Informacje zawarte w czterech dziedzinach: atrakcjerejsyjedzenienoclegi mamy nadzieje, że pomogą rozwiązać wszelkie wątpliwości co do rekreacji w Mrzeżynie, Porcie Mrzeżyno i okolicach.
Pozdrawiamy
portmrzezyno.pl

Wędkarstwo

Do Mrzeżyna, Portu Mrzeżyno i rzeki Rega, każdego roku, przyjeżdżają nawet tysiące wędkarzy. Szeroka rzeka która wpływa do morza, tworzy bardzo dobre warunki do wędkowania. Z głównego mostu kiedy zaświeci słońce, widać całe ławice wpływających ryb z morza do rzeki. Bliżej środka można dostrzec, wygrzewające się w słońcu potężne okazy, niemalże stojące w miejscu. Połączenie słodkiej i słonej wody sprawia, że można zobaczyć tutaj wiele gatunków ryb.

 

Plaże

Pobliskie plaże, które ciągną się kilometrami na wschód i zachód od Mrzeżyna to jedna z większych atrakcji w pobliżu Portu Mrzeżyno. 

Po części zachodniej zaznamy więcej spokoju oraz miejsca na prawdziwy odpoczynek. 

Po stronie wschodniej spotkamy wielu plażowiczów, jak i bary, a nawet wieczorną potańcówkę. 

Wedle potrzeby, można dokonać wyboru, na której część chcemy przebywać.

 

To tylko niektóre atrakcje jakie opisujemy na https://www.portmrzezyno.pl/

1,00 zł
portmrzezyno@interia.pl
Mrzeżyno (Podkarpackie)
Wyślij wiadomośćpokaż trasę z:
do Mrzeżyno, Ujście rzeki Rega , Mrzeżyno


Inne ogłoszenia

Zapisz się na newsletter