Praca w Holandii – różne stanowiska- od zaraz!

[ ] Zatrudnię

Nowe

Lokalizacja: Holandia

Opis stanowiska: Poszukujemy kandydatów do różnych stanowisk w Holandii, gdzie wymagana jest znajomość języka angielskiego. Oferujemy pracę w różnych sektorach, w tym przy pakowaniu owoców, w magazynach, logistyce, produkcji oraz w sektorze usług.

Wymagania:

•             Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

•             Dobra kondycja fizyczna (w zależności od stanowiska)

•             Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz nadgodzin

•             Sumienność, dokładność i zaangażowanie

•             Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, ale nie jest konieczne

Dostępne stanowiska:

•             order picker

•             produkcja ciastek

•             piekarnia

•             operator maszyn( piekarnia)

•             magazyn

•             produkcja( sery, pakowanie wędlin, sosy)

Oferujemy:

•             Atrakcyjne wynagrodzenie: w zależności od stanowiska i doświadczenia

•             Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę (koszt potrącany z wynagrodzenia)

•             Transport do i z miejsca pracy

•             Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

Kontakt:

Dominika + 48 570 901 033 wyślij sms lub mail job@klaverteam.com

Kamila +48 570 901 414

KlaverTeam (KRAZ 18450)

Częstochowa ul. Gminna 131

Pracujemy od 8:00 do 16:00

work@klaverteam.com
Częstochowa

pokaż trasę z:
do Gminna 131 , Częstochowa

Inne ogłoszenia tego użytkownika